250TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Aynı Gün ve Ücretsiz Kargo! 250TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Aynı Gün ve Ücretsiz Kargo! 250TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Aynı Gün ve Ücretsiz Kargo! 250TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Aynı Gün ve Ücretsiz Kargo!

Moon Life Pro Kids Vitamin C ve D Çinko-Beta Glukan Çilek Aromalı (Lipozomal)150ml

  • Ürün Kodu: MNL19102
  • Barkod: 8683930619102
  • Marka: Moon Life
  • Kategori: Vitamin
  • Stok: 20+
  • Fiyat
  • 265,00 TL
    KARGO BEDAVA
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

C Vitamini Nedir?

Aynı zamanda askorbik asit olarak bilinen C vitamini, insan vücudunun, kan damarları, kıkırdakları, kasları ve kemiklerde bulunan kollajen proteini oluşturmak için ihtiyaç duyduğu bir vitamin türüdür.
D Vitamini Nedir?
İnsan vücudunda D vitamini bir ihtiyaçtır. D vitamini ihtiyacını da en iyi D vitamini karşılamaktadır. Güneş ışınları cilt tarafından sentezlenir ve D vitaminine dönüştürür. Bu sebeple D vitamini de en çok yaz ve bahar aylarında alınabilir. Bahar ve yaz aylarında yüz, kollar ve bacak bölümlerinin en az 20 dakika güneş alması gerekmektedir.
D vitamini özellikle kemik gelişimi ve diş sağlığı açısından çok önemli bir vitamindir. Kemiklerin fosfora ve kalsiyuma ihtiyaçları vardır. Kalsiyum ve fosfor ihtiyacını da D vitamini sağlayabilir. İnsan vücudunda günlük D vitamini ihtiyacı 1000 ünitedir. Bu miktara ulaşabilmek için de günlük 20 dakikada bir güneşlenmek gerekir. Vücudun yeterince kalsiyum alması D vitaminine ihtiyaç olmadığı anlamına gelmez. D vitamini almayan kişilerin kemikleri ve dişleri vücuttaki kalsiyumdan faydalanamaz.

Çinko Nedir?

Çinko, vücutta demirden sonra en çok bulunan ikinci temel eser elementtir. Temel eser element olması vücudun çinkoya çok az miktarda ihtiyaç duyduğu anlamına gelir. Çinko, vücuttaki birçok dokuda bulunur ancak belirli bir yerde depolanmaz.
Çinko, bağışıklık sisteminin güçlü kalmasına yardımcı olur, yara iyileşmesini hızlandırır, koku ve tat alma duyusunu korur. Hücrelerin büyümesini ve çoğalmasını destekler bu nedenle hamile kadınlar ve büyümekte olan çocuklar için gerekli bir mineraldir.

Beta Glukan Ne İşe Yarar?
Beta glukan, zararlı maddelere karşı savunmadan sorumlu olan beyaz kan hücrelerini (makrofajları ve nötrofilleri) aktive ettiği için bağışıklık sistemi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Görevleri, vücudu ve bağırsak florasını sürekli olarak detoksifiye etmektir.
Beta glukanın vücuda etkisi, daha detaylı olarak şu şekilde açıklanabilir: Makrofajlar üzerinde 1.3 / 1.6 tipi beta-glukan molekülünün kenetlenebileceği reseptör bölgeleri vardır. Beta glukan molekülü, reseptör bölgesine kenetlendiğinde makrofajları uyarır ve aynı zamanda onları güçlendirir.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...