250TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Aynı Gün ve Ücretsiz Kargo! 250TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Aynı Gün ve Ücretsiz Kargo! 250TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Aynı Gün ve Ücretsiz Kargo! 250TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Aynı Gün ve Ücretsiz Kargo!

Moon Life Pro Kids Good Night Melisa İçeren Bitkisel Damla (Lipozomal) 50ml

  • Ürün Kodu: MNL19096
  • Barkod: 8683930619096
  • Marka: Moon Life
  • Kategori: Vitamin
  • Stok: 20+
  • Fiyat
  • 249,00 TL
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ürünün içeriğindeki doğal Melisa, Ihlamur ve Papatya bitki özleri sinerjik bileşimi yüksek etkinlik sağlak orta ve güçlü aktiviteleri ile sirkadiyen ritmin düzenlenmesine destek.
Lipozomal teknoloji ile üretilmiştir.

İçindekiler
Melisa - 0,05 Mayıs Papatyası - 0,10 Ihlamur Ekstresi - 1,02 İçeriğindeki Melisa, Ihlamur ve Papatya hammaddelerinin kalitesi etkiyi hızlandırmaktadır.
Uluslararası otoriteler, geleneksel kullanımda melisa, mayıs papatyası ve ıhlamur ekstrelerinin, çocuklarda güvenli ve etkin kullanımını onaylamaktadır.
Kullanım Şekli
Akşam uyku saatinden 40 dakika önce; 4-10 yaş 40 damla 11 yaş ve üzeri 60 damla moon life Damla, bir kaşığa damlatılarak direkt olarak ya da bir miktar suya karıştırılarak içilir.

Melisa Bitkisi
Melisa bitkisi genel olarak huzursuzluğu ve stresi gidererek, daha rahat bir uyku sağlaması özelliği ile bilinir.
Uykuya geçişte güçlük çekme, yatağa yattıktan sonra uzun süren düşünme süreleri gibi nedenlerle uyku problemi yaşayan kişiler için melisa bitkisi deva niteliğindedir.
Sakinleştirici, huzur verici ve uyku getirici etkisi ile yatmadan önce tüketilen bitki uyku sorununun önüne geçecektir.
Sınav stresi, iş stresi, belli dönemlerde görülen stresler ya da artık her gün kendini stresli hissedenler; stresten kurtulmak için melisa bitkisinden faydalanabilirler.
Bağırsak gazları, mide gazları ya da çeşitli sindirim sorunlarıyla baş etmekte melisa bitkisi oldukça iyidir.

Papatya Bitkisi
Sindirim sistemi için iyi bir destekleyici, hazmı kolaylaştırıcı, hazımsızlık ve benzeri rahatsızlıkların giderilmesi, yemek sonrası gaz, şişkinlik, mide ekşimesi ve özellikle ülser hastaları (Peptik ülser) için yiyeceklerin midede fazla asit üretimine gerek duyulmadan hızlı bir şekilde sindirimini sağlayan bir bitkisel üründür.

Ihlamur Bitkisi
Ihlamur bitkisi, rahatlatıcı özellikleri nedeniyle özellikle stresli zamanlarda tüketilir.
İçeriğindeki flavonoidler sayesinde, sinir sistemi üzerinde yatıştırıcı etki gösterir ve kişiyi sakinleştirir.
Ihlamur, sindirim sistemi sağlığı için de faydalıdır.
İçeriğindeki uçucu yağlar sayesinde, sindirim sisteminin düzenli çalışmasına yardımcı olur ve özellikle gaz ve şişkinlik gibi sorunlarla mücadele eder.
Ihlamur, bağışıklık sistemini güçlendiren bir bitkidir.
İçerdiği C vitamini ve antioksidanlar sayesinde, vücudu hastalıklara karşı korur ve bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur.

Lipozomal
Lipozomal teknoloji en kısa haliyle, hücreye çok benzer yapılar oluşturarak etken maddenin vücut içinde etkili bir şekilde dağıtımını sağlayan teknolojidir. Oluşturulan bu yapılara lipozom kürecikleri denir.
Lipozom kürecikleri, etken maddenin (mesela C vitamini, D vitamini) çift katlı fosfolipid tabakası ile çevrelenmesiyle oluşurlar.
Fosfolipidler, vücudumuzdaki hücre zarlarının ana bileşenlerindendir.
Yani lipozomal kürecikler, doğal hücre zarlarını taklit ederler.
Etken maddenin dışındaki bu fosfolipid tabakası, vücuttaki enzimler veya pH (asidite) seviyelerindeki değişim sebepli etken maddenin bozulmasının önüne geçer.
Böylece lipozomal teknoloji etkinin iyileştirilmesine ve uzatılmasına katkıda bulunulur.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...