250TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Aynı Gün ve Ücretsiz Kargo! 250TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Aynı Gün ve Ücretsiz Kargo! 250TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Aynı Gün ve Ücretsiz Kargo! 250TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Aynı Gün ve Ücretsiz Kargo!

Moon Life L-Arginine Multivitamin Omega 3 İştah Şurubu Çilek Aromalı 150ml

  • Ürün Kodu: MNL19034
  • Barkod: 8683930619034
  • Marka: Moon Life
  • Kategori: Vitamin
  • Stok: 20+
  • Fiyat
  • 215,00 TL
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
L arginine ne işe yarar?
Arjinin, vücut tarafından nitrik okside dönüştürülerek sirkülasyonun düzenlenmesine yardımcı olur. Bu da kas ve eklem dokularına kan sirkülasyonu ile besin ve oksijen taşınmasını sağlar.


B1 vitamini ne işe yarar?
B1 vitamini; besinlerin enerjiye dönüştürülmesinde görevlidir ve beyin fonksiyonları ve beyinde enerji üretimi için gereklidir. B1 vitamini çeşitli sinir fonksiyonlarını da destekler. Kalp ve damar sağlığını korur, bağırsak ve sindirim sağlığını destekler ve göz sağlığını koruyucu özelliktedir.

B2 vitamini ne işe yarar?
B2 vitamini proteinlerin, yağların ve karbonhidratların parçalanmasına yardımcı olur. Vücudun enerji kaynağının korunmasında hayati bir rol oynar. Riboflavin, karbonhidratları adenozin trifosfata (ATP) dönüştürmeye yardımcı olur. İnsan vücudu yiyeceklerden ATP üretir ve ATP vücudun ihtiyaç duyduğu kadar enerji üretir.

B3 vitamini ne işe yarar?
B3 vitamini (niasin),vücudunuzun her bölümünün düzgün çalışması için ihtiyaç duyduğumuz önemli bir besindir.

B5 vitamini ne işe yarar? 
B5 vitamini insan vücudunda enerji oluşum metabolizmasının sağlıklı çalışmasını sağlıyor. Aynı zamanda bu vitamin steroid hormonunun, D vitamininin sentezine yardımcı olarak vücudun normal işlevlerinin devam etmesine katkıda bulunur. B5 vitamini eksikliğinde vücut yorgun ve bitkin düşer.

B6 vitamini ne işe yarar? 
B6 vitamininin insan sağlığı üzerindeki faydalarından en önemlileri şu şekilde sıralanabilir: Beyin ve sinir sisteminin sağlığını korur, Alzheimer gibi nörolojik hastalıklara karşı korur. Ruh halini iyileştirerek depresyon riskini azaltır. Hemoglobin üretimine yardımcı olarak kansızlık (anemi) gelişimini önler.

B12 vitamini ne işe yarar? 
B12 vitamini suda çözünebilen, DNA sentezinde, yağ asitleri ve amino asitlerin vücut içinde kullanımında oynadığı rol sayesinde vücut içerisindeki hemen her hücrenin ihtiyaç duyduğu bir B vitamini türüdür. Sinir sisteminin sağlığı, beyin fonksiyonları ve alyuvarların üretimi için gereklidir.

Omega 3 ne işe yarar?
İnsanların beslenmesine omega 3 eklemesi yani omega 3 yağ asitlerinin besin kaynağı olarak bilinen balık yağının dışarıdan takviye olarak vücuda alınması sonucu kalp damar hastalıkları, hipertansiyon, bağışıklık, alerji ve sinirsel bozukluklar gibi problemleri önleme etkileri bulunduğuna dair çalışmalar vardır.
Omega 3'ün faydaları arasında bağışıklığı güçlendirmesi, kalp damar sağlığını korumaya yardımcı olması, kemiklerin zayıflamasını önlemesi, depresyon ve anksiyeteye karşı etkiliolması gösterilmektedir. Ayrıca omega 3, anne karnındaki bebekler ve gelişim çağındaki çocuklar için de oldukça önemlidir.

Liposomal Faydaları Nelerdir?
Liposomal bağırsaklarda %90 civarında emilim gösteren nano-teknoloji ürünü yeni bir vitamin türüdür.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...