250TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Aynı Gün ve Ücretsiz Kargo! 250TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Aynı Gün ve Ücretsiz Kargo! 250TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Aynı Gün ve Ücretsiz Kargo! 250TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Aynı Gün ve Ücretsiz Kargo!

Hakkımızda

Cosa Ecza Deposu Sağlık Malzemeleri Kozmetik Gıda Sanayi Limited Şirketi olarak uzman kadrosu ile hijyenik ve modern tesislerimizde GMP, HACCP,ISO 22000:2005 ve ISO 9001: 2015,FDA standartlarına göre; Takviye edici gıdalar, fonksiyonel gıdalar, sporcu besinleri, aromatik ve bitkisel yağlar , tek kullanımlık ürünleri , ürün tasarımından başlayarak yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize farklı formlarda üretim yapmaktayız.
Sağlıklı yaşama ve nesil yetiştirmeye katkıda bulunmak için; çevre, insan ve sağlık odaklı ürünler geliştirmek, özellikle ülkemizin bitki örtüsünü değerlendirerek katma değerli ürünler haline getirmek, uzmanları, uzmanlaşmak isteyen gençlerle buluşturarak sürekli gelişime katkı sunmak, yanlış veya yeterli beslenme konularında farkındalıklar oluşturabilmek, günümüz hızlı yaşam şartlarında  yaygınlaşan hastalıkların önlenebilmesi için destekleyen bir rol edinmek gib hedeflerle çalışmalar yapmaktayız.

Bu hedeflere ulaşmak için;

-Kaliteden ödün vermeyen, çevre ve topluma duyarlı,
-Bilgi ve tecrübeyi sürekli geliştiren,
-Tüketici odaklı ürün geliştirmeyi ilke edinen,
-İnsana, insani değerlere bağlı kalarak yapmayı önemsiyoruz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...